Dag 1 > Cusco - Soraypampa - Huayracmacha
Vroege transfer vanuit Cusco naar Soraypampa met onderweg een ontbijtstop. Trektocht naar de linkerzone van het Umantay gebergte, om er het hoogste punt nl. de Salkantay Umantay Pass te bereiken. Na de lunch: afdaling tot Huayracmachay waar het kamp staat opgesteld. Overnachting. (lunch-diner)
Dag 2 > Huaracmachay - Collpampa
Vroeg vertrek voor een trekkingdag waar het landschap en fauna en flora verandert naar dat van een typisch tropisch nevelwoud. Na ongeveer 4u bereikt u de gemeenschap van Collpampa waar het kamp wordt opgezet. In de namiddag: mogelijkheid om zich te verfrissen in één van de thermische baden. Overnachting. (volpension)
Dag 3 > Collpampa - La Playa
Vandaag trekt u doorheen het woud naar La Playa. Overnachting. (volpension)
Dag 4 > La Playa - Llactapata - Hydro - Aguas Calientes
Vandaag trekt u eerst bergopwaarts vanwaar u in de verte het majestueuze Machu Picchu zal zien verschijnen. Afdaling en trekking naar Aguas Calientes. Overnachting. (lunch)
Dag 5 > Aguas Calientes - Machu Picchu - Cusco
Met de bus naar Machu Picchu. Bezoek aan Machu Picchu. Terugkeer naar Aguas Calientes, waar u de trein terug zal nemen naar Cusco.